IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 stycznia 2023

• Dziś IV Niedziela zwykła Różaniec poprowadzi Róża z Bud Józefowskich za tydzień Róża Świętej Anny.
  • Z racji ostatnia niedziela miesiąca kolejny raz realizuje się dzieło Caritas Dzielmy się Miłością jak Chlebem.

1. W tygodniu od poniedziałku do piątku sprawujemy Msze  święte wynagradzające Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi  za grzechy nasze naszych Rodzin i Ojczyzny o godz.6.00
  1. W środę od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30   Różaniec za Kapłanów nasze Rodziny Parafię i Ojczyznę.
  1. Czwartek i Piątek godzinę przed Mszą świętą wieczorną Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek od 23.00 do 24.00 Godzina Święta.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek piątek i sobota :

W Czwartek w naszych modlitwach pamiętamy o wszystkich powołanych do służby Bożej oraz wypraszamy nowe powołania kapłańskie i zakonne jak również zawierzamy Bogu Rodziny naszej parafii po Mszy św. wieczornej w tych intencjach adoracja do godz. 20.00.

W piątek od godz. 9.00 wyjazd do chorych. Po wieczornej Mszy Adoracja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa a potem całonocne Wystawienie i możliwość osobistego spotkania z Panem Jezusem. Na stoliku jest lista na  której możemy wpisać swój udział w poszczególnych godzinach Spowiedź 1/2 godziny przed Mszami świętymi. Chcący skorzystać z sakramentu pojednania w czasie nocnej adoracji proszeni są o wcześniejszy kontakt z ks. Robertem.

W sobotę po Mszy św. rannej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach nabożeństwa  Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu Adoracji i Różaniec z rozważaniami.
  2. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  1. W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Msze święte o godz. 7.00 10.00 18.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Po Mszy wieczornej zamknięcie szopki
  2. Trwa Wizyta Duszpasterska Kolędę. Celem jej jest zapoznanie się ze stanem religijnym parafian poświęcenie ich mieszkań oraz wspólna modlitwa i błogosławieństwo Rodzin. W domu na stole przykrytym biały obrusem należy przygotować krzyż 2 zapalone świece talerz z wodą święconą kropidło. Wszyscy członkowie rodziny w miarę możliwości powinni być obecni. Przypominamy i prosimy, żeby w czasie wizyty radia i telewizory komputery były powyłączane a psy pozamykane. Nieobecni lub pominięci uważający się za wierzących proszeni są o kontakt i ustalenie terminu wizyty. Tego roczne ofiary Kolędowe przeznaczamy

Na prace pokrycia dachu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Mościsk  Osowca ul. Zawiła i Kuklówki Zarzecznej ul. Kwiatowa i Świerkowa,  których nawiedziliśmy w tym tygodniu z wizytą kolędową za życzliwe przyjęcie szczere rozmowy i ofiary składane na potrzeby Kościoła.

Program wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień

30- stycznia 2023 do 01 lutego

30 stycznia poniedziałek    Mościska ul. Krucza Meksykańska Wronia i

Janików od. 10.00