II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020

>W Kościele trwa okres zwykły. Różaniec poprowadzi dziś Róża Świętej Rodziny za tydzień  Róża Świętego Jana Vianeja.

> Dzisiejsza niedziela to III Niedziela miesiąca dzieci komunijne z rodzicami przychodzą na Mszę o 11.30.

>Jak co miesiąc taca na cele inwestycyjne. Od poniedziałku rozpoczęliśmy malowanie kościoła. Przepraszamy za utrudnienia.

1. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17,30.
  2. W czwartki i piątki godzinę przed Mszą św. wieczorną rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy, a także skorzystać z Sakramentu pojednania….
  3. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca w naszej parafii trwa dzieło Caritas dzielmy się miłości jak chlebem. Na Mszach kapłani błogosławią chleb który zabierzemy do domu, aby się nim dzielić z najbliższymi a dobrowolne ofiary tego dnia składane do puszki Caritas będą darem naszych serc dla potrzebujących.
  4. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  6. Parafianom i Gościom życzymy optymizmu i radości.
  7. Trwa Wizyta Duszpasterska Kolęda. Celem jej jest zapoznanie się ze stanem religijnym parafii poświęcenie mieszkań oraz wspólna modlitwa i błogosławieństwo W domu na stole przykrytym biały obrusem należy przygotować krzyż 2 zapalone świece talerz z wodą święconą kropidło. Wszyscy członkowie rodziny w miarę możliwości powinni być obecni. Przypominamy i prosimy, żeby w czasie wizyty radia i telewizory komputery były powyłączane a psy pozamykane. Nieobecni przed południem będą nawiedzeni po południu. Jeżeli ktoś nie życzy sobie wizyty proszony jest o poinformowanie kancelarii.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Adamowa Kuklówki Radziejowickiej Szkolna i Śliwkowa Osowca i Wycinek Osowskich, których nawiedziliśmy w zeszłym tygodniu za życzliwe przyjęcie szczere rozmowy i ofiary składane na potrzeby Kościoła a w tym roku przeznaczone na malowanie naszej świątyni. W tym tygodniu odwiedziny zaczynamy o 9.00 tych których nie było rano odwiedzamy po 16.00.

Program wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień

20-25 stycznia 2020

20 stycznia poniedziałek  Czarny Las ul. Świerkowa Orzechowa Platanowa Kalinowa Migdałowa  Forsycji Olchowa Miłorzębu Cymuty Dzikiej Róży

21 stycznia wtorek            Czarny Las ul. Bluszczowa Cedrowa Malwowa Sumakowa Wiązowa