XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019

>Dzisiejsza Niedziela to trzecia niedziela miesiąca ofiary na prace inwestycyjne. Po Mszy o godz.10.00 spotkanie informacyjne dotyczące Pierwszej Komunii Św. w naszej Parafii. Zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami.Różaniec prowadzi Róża Świętego Ojca Pio za tydzień Róża Świętego Michała Archanioła. Dzisiaj rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania Katolickiego pod hasłem ” NAUCZYCIELU, GDZIE MIESZKASZ”

1. We wtorek przypada wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Po mszach oddanie czci relikwią świętego przez ucałowanie.

W  środę Święto Świętego Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 wszystkich, którzy przez Jego wstawiennictwo chcą wypraszać dla siebie łaski na rozpoczęty rok szkolny.

1. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy do tej modlitwy.
  2. Przyszła niedziela to
  3. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik ,,Gość Niedzielny” Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  4. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia – bogatego w optymizm.
  5. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  6. Radio Maryja od 8 września rozpoczyna modlitwę w intencji zbliżających się wyborów. Każdy może podjąć w tej intencji 1 dzień postu. Swoją gotowość można zgłosić telefonicznie do Radia.
  7. W dniu 28. 09. 28.09.2019 o godz. 9.00 będzie poświęcenie przeniesionej i odrestaurowanej kapliczki przydrożnej na skrzyżowaniu ulic Grodziskiej, Józefa Chełmońskiego i Jaktorowskiej Będzie również poświęcony i przekazany nowy sztandar dla Szkoły Podstawowej w Kuklówce Radziejowickiej. Na te Uroczystości serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian i sympatyków Parafii. Straż pożarną OSP Kuklówka, która ma swoje zasługi dla naszej miejscowości i Parafii zapraszamy  w szczególny sposób i prosimy o zabezpieczenie terenu uroczystości. Szczegółowy program uroczystości znajduje się w gablocie przed kościołem