III NIEDZIELA ZWYKŁA  23 STYCZNIA 2022

Porządek Mszy św. niedzielnych aż do odwołania  jest następujący:      7.00  8.00  10.00  11.30    18.00

UWAGA NA OSZUSTÓW !!! Informujemy, że ani Parafia, ani księża nie upoważniają nikogo do prowadzenia  kwest lub zbiórek poza kościołem bądź udzielania jakiejkolwiek pomocy charytatywnej (na terenie parafii, Gmin czy Powiatów

> Obchodzimy dziś Niedzielę Słowa

>Dzisiejsza niedziela to IV niedziela miesiąca Różaniec prowadzi dziś Róża z Kuklówki Zarzecznej Bieniewca i Wężyka za tydzień Róża z Makówki.

1. Od poniedziałku do piątku sprawujemy Msze św. Wynagradzające Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi za grzechy nasze naszych rodzin i Ojczyzny o 6.00 rano.
  2. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17.30. Od 17.00 Adoracja.
  3. W czwartki i piątki w naszej Parafii godzinę przed Mszą św. rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy, a także jest możliwość skorzystania ze Spowiedzi.
  4. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Serca Matki Bożej po Mszy św. o godz. 7.00 Wystawieni Najświętszego Sakramentu i adoracja z modlitwami.
  5. Trwa Wizyta Duszpasterska Kolęda.

Celem jej jest zapoznanie się ze stanem religijnym parafian poświęcenie ich mieszkań oraz wspólna modlitwa i błogosławieństwo Rodzin. W domu na stole przykrytym białym obrusem należy przygotować krzyż 2 zapalone świece talerz z wodą święconą kropidło. Wszyscy członkowie rodziny w miarę możliwości powinni być obecni. Przypominamy i prosimy, żeby w czasie wizyty radia i telewizory komputery były powyłączane a psy pozamykane.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Adamowa Czarnego Lasu Janinowa Mościsk i Makówki, których nawiedziliśmy w zeszłym tygodniu za życzliwe przyjęcie szczere rozmowy i ofiary składane na potrzeby Kościoła. Wszystkich którzy się zgłosili a nie zostali odwiedzeni prosimy o kontakt z ks. Robertem.
  2. W tym tygodniu odwiedziny zaczynamy o 10.00 do 15.00 i od 18.00 w środę i piątek od 19.00 do 21.00
  3. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  4. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom świętującym w tym tygodniu składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  5. Parafianom i Gościom życzymy optymizmu i radości.

Program wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień

Wtorek                                 Bieniewiec Budy Grzybek Wężyk

Środa Czwartek                  Kuklówka Radziejowicka i Zarzeczna

Od piątku 28. 01, zawieszamy odwiedziny naszych Parafian – wszystkich przepraszamy. O wznowionej wizycie poinformujemy.

Piątek                                    Budy Józefowskie

Sobota                                  Nie odwiedzeni we wcześniejszym terminie