VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09 maja 2021

Porządek Mszy św. niedzielnych aż do odwołania  jest następujący:      7.00  8.00  10.00  11.30    18.00

UWAGA NA OSZUSTÓW !!! Informujemy, że ani Parafia, ani księża nie upoważniają nikogo do prowadzenia  kwest lub zbiórek poza kościołem bądź udzielania jakiejkolwiek pomocy charytatywnej (na terenie parafii, Gmin czy Powiatów)

1. Dzisiejsza Niedziela to VI Niedziela Wielkanocna. Różaniec poprowadzi Róża Świętej Anny w przyszłą Niedzielę Róża Świętej Rodziny
  2. O godz.17.30 Nabożeństwo Majowe.
  3. Tradycyjnie po Mszy św. Wieczornej Barka zaprasza na Wieczór Uwielbienia – ,, Swojego Ducha Panie wylej na nas dziś”.
  4. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Trwa się miesiąc maj a wraz z nim nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej w naszym kościele w niedziele o 17.30 a w tygodniu po Mszy wieczornej. Postarajmy się zadbać o godny wygląd kapliczek i krzyży. Oraz tam gdzie to jest tradycją śpiewanie przy kapliczkach.
  6. Od poniedziałku do piątku sprawowane są w naszym kościele Msze św. Wynagradzające Jezusowi i Maryi za grzechy nasze naszych Rodzin i Ojczyzny o godz. 6.00.
  7. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17.30 a od godz.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  8. W czwartki i piątki godzinę przed Mszą św. rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy i skorzystać z Sakramentu pojednania.
  9. W czwartek 13 maja w naszej Parafii Pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  10. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca w naszej Parafii Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. naszych dzieci na Mszy św. o godz. 13.00. Spotkanie we wtorek 11 maja, godz.17.00
  11. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  12. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca ofiary na inwestycje,
  13. Jubilatom i solenizantom składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  14. Drogim Parafianom i Gościom życzymy optymizmu i radości na cały tydzień.

Można wspomóc budowę nagrobka Śp. Ks. Kan. Czesława Zdziarskiego wpłacając darowiznę na podane specjalne konto parafialne                                                           07 1240 3350 1111 0011 0384 6355  tytuł wpłaty: darowizna na fundusz budowy nagrobka

Msza Święta Gregoriańska II  o łaskę nieba  dla Śp. Ks. Kan. Czesława Zdziarskiego   będzie odprawiona w lipcu br.