IX NIEDZIELA ZWYKŁA 02 czerwca  2024

• Dzisiejsza Niedziela to pierwsza niedziela miesiąca po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniami poprowadzi Róża MB z GUADALUPE a w przyszłą Niedzielę Róża z Makówki
  • Trwa miesiąc czerwiec a wraz z nim nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane w naszej parafii w święta o 30 a w tygodniu po Mszy wieczornej.
  • Dziś przypada Święto Dziękczynienia.
  1. W Oktawie Bożego Ciała w czasie Mszy odprawiamy Nieszpory a po nabożeństwach czerwcowych do piątku włącznie procesje ku czci Najświętszego Sakramentu wokół kościoła. Serdecznie na nie zapraszamy. W czwartek poświęcenie wianków.
  2. W poniedziałek w naszej Parafii będzie miał miejsce zjazd Kursowy Kapłanów którzy z naszym ks. Proboszczem byli święceni przed 39 laty odprawią oni Msze św. o godz. 12.00. Zapraszamy na to dziękczynienie za dar ich kapłaństwa.
  3. Msze święte Wynagradzające Jezusowi Chrystusowi Jego Matce Maryi za grzechy nasze naszych Rodzin Ojczyzny i Kościoła od wtorku do piątku godz. 6.00.
  4. W tym miesiącu Msza św. WYPOMINKOWA będzie wyjątkowo we wtorek nie poniedziałek. Przed Mszą czytacie naszych zmarłych.
  5. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Kapłanów Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy. O 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu 17.30 Różaniec.
  6. Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na Dobową Adorację Najświętszego Sakramentu 6-7 czerwca. Rozpocznie się po Mszy wieczornej w czwartek zakończy Mszą św. o 18.00.w piątek o godz. 18.00.  Lista na stoliku.
  7. W czwartek o 20.00 spotkanie dla Bierzmowanych a od 23.00 do 24.00 Godzina Święta.
  8. W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek m-ca: W czwartek w naszych modlitwach pamiętamy o wszystkich  powołanych do służby Bożej oraz wypraszamy nowe    powołania  święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek od godz. 9.00 wyjazd do chorych. Po wieczornej Mszy Adoracja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa a potem całonocne Wystawienie i możliwość osobistego spotkania z Panem Jezusem. Na stoliku jest lista na której możemy wpisać swój udział w poszczególnych godzinach czuwania.
  1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 7.00.
  2. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca tradycyjnie już jak co miesiąc w drugą niedzielę miesiąca Grupa Barka serdecznie zaprasza na Wieczór Uwielbienia.
  3. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej
  4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim grupom parafialnym Panu Organiście Policji Strażakom Skautom wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy więc Mieszkańcom Kuklówki Radziejowickiej i Zarzecznej Strażakom i Skautom parafianom i gościom za udział w modlitwie i procesji Bożego Ciała.
  5. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  6. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia – bogatego w optymizm i nadzieję.
  7. Ekspedyt organizuje Pielgrzymkę         U matki Bożej…… we Francji Bliższe informacje i kontakt w gablocie.
  1. Mieszkańców Makówki pragnących przyjąć Obraz Matki Bożej Łaskawej pod swój dach prosimy o kontakt ks. Robertem.