II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020

>W Kościele trwa okres zwykły. Różaniec poprowadzi dziś Róża Świętej Rodziny za tydzień  Róża Świętego Jana Vianeja.

> Dzisiejsza niedziela to III Niedziela miesiąca dzieci komunijne z rodzicami przychodzą na Mszę o 11.30.

>Jak co miesiąc taca na cele inwestycyjne. Od poniedziałku rozpoczęliśmy malowanie kościoła. Przepraszamy za utrudnienia.

  1. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17,30.
  2. W czwartki i piątki godzinę przed Mszą św. wieczorną rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy, a także skorzystać z Sakramentu pojednania….
  3. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca w naszej parafii trwa dzieło Caritas dzielmy się miłości jak chlebem. Na Mszach kapłani błogosławią chleb który zabierzemy do domu, aby się nim dzielić z najbliższymi a dobrowolne ofiary tego dnia składane do puszki Caritas będą darem naszych serc dla potrzebujących.
  4. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  6. Parafianom i Gościom życzymy optymizmu i radości.
  7. Trwa Wizyta Duszpasterska Kolęda. Celem jej jest zapoznanie się ze stanem religijnym parafii poświęcenie mieszkań oraz wspólna modlitwa i błogosławieństwo W domu na stole przykrytym biały obrusem należy przygotować krzyż 2 zapalone świece talerz z wodą święconą kropidło. Wszyscy członkowie rodziny w miarę możliwości powinni być obecni. Przypominamy i prosimy, żeby w czasie wizyty radia i telewizory komputery były powyłączane a psy pozamykane. Nieobecni przed południem będą nawiedzeni po południu. Jeżeli ktoś nie życzy sobie wizyty proszony jest o poinformowanie kancelarii.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Adamowa Kuklówki Radziejowickiej Szkolna i Śliwkowa Osowca i Wycinek Osowskich, których nawiedziliśmy w zeszłym tygodniu za życzliwe przyjęcie szczere rozmowy i ofiary składane na potrzeby Kościoła a w tym roku przeznaczone na malowanie naszej świątyni. W tym tygodniu odwiedziny zaczynamy o 9.00 tych których nie było rano odwiedzamy po 16.00.

 

                      Program wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień                                             

                                       20-25 stycznia 2020

20 stycznia poniedziałek  Czarny Las ul. Świerkowa Orzechowa Platanowa Kalinowa Migdałowa  Forsycji Olchowa Miłorzębu Cymuty Dzikiej Róży

21 stycznia wtorek            Czarny Las ul. Bluszczowa Cedrowa Malwowa Sumakowa Wiązowa

22  stycznia Środa             Czarny Las ul. Limbowa Sosnowa  Kwitnącej Wiśni Wrzosowa  Magnoliowa Jodłowa Cisowa

24 stycznia piątek             Makówka ul.  Chmielna

25 stycznia sobota             Makówka ul.  Pozostałe i Janinów