XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  25 września  2022

1.Dziś czwarta  niedziela  miesiąca Różaniec poprowadzi Róża ŚwiętejRodziny za tydzień  Róża Świętego Jana Vianeja. Po Mszy o 10.00 spotkanie dla dzieci komunijnych i ci rodziców.   A o godz.16.00 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania.

1. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca tradycyjnie w naszej Parafii trwa dzieło Caritas „Dzielmy się miłością jak chlebem”
  2. Od poniedziałku o 6.00 Msze św. WYNAGRADZAJĄCE Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi za grzechy nasze naszych rodzin i naszej Ojczyzny. Nie będą w tym tygodniu odprawiane we wtorek i środę.
  3. . W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Kapłanów Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17.30 od 17.00 Adoracja.

5 Czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. wieczorną Adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Czwartek 23.00 – 24.00  Godzina Święta.
  2. Przyszła sobota to pierwsza sobota miesiąca jak co miesiąc zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej w ramach Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 7.00 po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami różańcowymi i modlitwami wynagradzającymi Niepokalanemu Sercu Maryi.

Nabożeństwa różańcowe środy soboty niedziele przed Mszą wieczorną o godz.17.30 pozostałe dni po Mszy św. wieczornej

1. Przyszła niedziela to PIERWSZA NIEDZIELA miesiąca po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy różańcowe. Potem wymiana tajemniczek.
  2. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik ,,Gość Niedzielny” Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  3. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia – bogatego w optymizm.
  4. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki MB