XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 września 2021

Porządek Mszy św. niedzielnych aż do odwołania  jest następujący:      7.00  8.00  10.00  11.30    18.00

UWAGA NA OSZUSTÓW !!! Informujemy, że ani Parafia, ani księża nie upoważniają nikogo do prowadzenia  kwest lub zbiórek poza kościołem bądź udzielania jakiejkolwiek pomocy charytatywnej (na terenie parafii, Gmin czy Powiatów)

1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca Różaniec poprowadzi Róża z Bud Józefowskich za tydzień Róża Świętej Anny.
      2. Po Mszy św. o 10.00 spotykanie dla dzieci i rodziców komunijnych i rocznicowych a po Mszy o 18.00 dla kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców.
      3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś na tacę

ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii.

1. Od poniedziałku do piątku sprawujemy Msze wynagradzające Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi za grzechy nasze naszych Rodzin i Ojczyzny o godz. 00 rano.
      2. W środy w naszej Parafii modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godz. 30 a od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
      3. W czwartki i piątki godzinę przed Mszą św. rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy i skorzystać z Sakramentu pojednania.
      4. W sobotę Mszą św. o godz.7.00 po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami Uwielbienia Serca Maryi do 00.
      5. Przyszła niedziela to czwarta i ostatnia niedziela miesiąca w naszej Wspólnocie Parafialnej trwa dzieło Caritas Dzielmy się Miłością jak Chlebem.
      6. Z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rozpoczęły się przygotowania do przyjęcia Sakramentów I Komunii Rocznicy i Bierzmowania, które mają miejsce na terenie parafii zamieszkania. Do końca września przyjmujemy zgłoszenia tych, którzy nie mogli być na spotkaniu 19 września. Po tym terminie listy na rok 2021/2022 zostaną

zamknięte. Bardzo prosimy o poważne potraktowanie sprawy.

1. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej
      2. Jubilatom i solenizantom składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
      3. Drogim Parafianom i Gościom życzymy optymizmu i radości na cały tydzień.

.