XXXIII Niedziela Zwykła 17 Listopada 2019

>Dzisiejsza Niedziela  to trzecia niedziela miesiąca Różaniec poprowadzi dziś Róża Świętego Jana Vianeja za tydzień Róża Świętego Ojca Pio.

>Po Mszy o godz.10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii i ich rodziców.

>Jak co miesiąc ofiary składane na tace przeznaczamy na inwestycje w naszej parafii.

1. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie już w naszej Parafii trwa dzieło Caritas Dzielmy się miłością jak chlebem.
  2. Kościół obchodzi Uroczystość Chrystusa Króla kończy ona Rok Kościelny.
  3. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej za Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy do tej modlitwy.
  4. W czwartki i piątki godzinę przed Mszą św. rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której możemy się spotkać z Panem w ciszy, a także skorzystać z Sakramentu pojednania.
  5. Każdej niedzieli ministranci po Mszach Świętych rozprowadzają tygodnik ,,Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. 6. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia – bogatego w optymizm.
  7. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej.
  8. Pan Organista tradycyjnie roznosi poświęcone opłatki na stół Wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji zasilą budżet Parafialny.
  9. Zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami przyszłą niedzielę 24.11.2019  na Mszę o 11.30 potem spotkanie.