XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  13 Listopada 2022

1. Dziś druga niedziela miesiąca Barka zaprasza na Wieczór Uwielbienia po Mszy Wieczornej. Po Mszy o 10.00 spotkanie Dzieci komunijnych i Rodziców.  Różaniec poprowadzi Róża  z Makówki za tydzień  z Bud Józefowskich
  1. Trwa miesiąc listopad czas zadumy nad przemijalnością życia i modlitw za zmarłych. Po Mszach wieczornych przed Jezusem Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie odmawiamy 10 różańca w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących.
  2. W tygodniu od poniedziałku do piątku sprawujemy Msze wynagradzające Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi  za grzechy nasze naszych Rodzin i Ojczyzny o godz. 6.00 rano.
  1. W środy w naszej Parafii trwa modlitwa Różańcowa przez wstawiennictwo Naszej Matki   i Królowej za Kapłanów   Rodziny naszą Parafię Ojczyznę oraz Kościół. Zapraszamy wszystkich do tej wspólnotowej modlitwy o godzinie 17.30od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. wieczorną Adoracja Najświętszego Sakramentu. W czwartek od 23.00 do 24.00 Godzina święta.
  1. W sobotę jak co tydzień zapraszamy na nabożeństwo ku czci Serca Matki Bożej rozpoczynamy Mszą św. o godz. 7.00 potem Adoracja Najświętszego Sakramentu rozważania i różaniec.
  2. Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca Kościół obchodzi Uroczystość Chrystusa Króla kończy ona Rok Kościelny. taca inwestycyjna – zbieramy ofiary na remont dachu kościoła.
  1. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia – bogatego w optymizm.
  1. Dla wszystkich solenizantów oraz jubilatów składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki MB
  1. Jest książka intencji na przyszły rok do końca czerwca
  2. Przyjmujemy Wypominki roczne za naszych zmarłych.